Josef Svoboda - Motiv ze zimní Prahy

Olej na plátně, 90x120 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

posouzeno znalcem
115591. Motiv ze zimní Prahy
Zbývá:18 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.05.2024 22:25:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč