Josef Svoboda - Odpočinek před cestou

Olej na plátně, 65x80 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

70197. Odpočinek před cestou
Dražba ukončena:16.12.2021 23:01:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč