Josef Svoboda - Podvečer na Karlově mostě

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole J. Svoboda 33. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dříve restaurováno a opraveno - včetně části signatury. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

23851. Podvečer na Karlově mostě
Dražba ukončena:01.11.2018 19:46:46
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:40 000 Kč