Josef Svoboda

38582. Portrét ženy se stuhou

popis: Olej na plátně. 41x33 cm. Signováno vpravo dole Svoboda J. 1915. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945
Narodil se v Mariánských Lázních. Učil se u malíře E. Čiháka a grafiku u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen