Josef Svoboda - Rybáři

Olej na plátně, 89x89 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
85010. Rybáři
Dražba ukončena:26.10.2022 21:31:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč