Josef Svoboda - Rybářské plachetnice VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 90x90 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

46251. Rybářské plachetnice VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.06.2020 20:34:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč