Josef Svoboda - V horách

Olej na plátně, 89x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

54783. V horách
Dražba ukončena:28.01.2021 19:11:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč