Josef Svoboda - Venkovan

Olej na plátně, 110x85 cm. Signováno vlevo nahoře J. Svoboda. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

52864. Venkovan
Dražba ukončena:25.11.2020 22:05:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč