Josef Svoboda

52864. Venkovan

popis: Olej na plátně, 110x85 cm. Signováno vlevo nahoře J. Svoboda. Rámováno.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1901 - 1945
Narodil se v Mariánských Lázních. Učil se u malíře E. Čiháka a grafiku u Alexandra de Piana. Studijní cesty pořádal po severní Africe, Francii, Turecku, Jugoslávii a Itálii. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 22:05:01

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč