Josef Těšík - Českomoravská Vysočina

Olej na kartonu, 33x48 cm, signováno vpravo dole J. Těšík 49, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř, grafik. Vzdělával se soukromě u grafika V. Röhlinga. Věnoval se užité grafice a malbě.

12763. Českomoravská Vysočina
Dražba ukončena:21.09.2017 22:33:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč