Josef Těšík - Předjaří

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Těšík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř, grafik. Vzdělával se soukromě u grafika V. Röhlinga. Věnoval se užité grafice a malbě.

88507. Předjaří
Dražba ukončena:15.01.2023 20:40:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč