Josef Tomáš Blažek - Na loďce

Olej na kartoně, 15x23 cm. Monogramováno vpravo dole JTB 1920. R8m, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

23794. Na loďce
Dražba ukončena:01.11.2018 18:33:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč