Josef Tomáš Blažek - Oslava narození

Olej na překližce, 93x100 cm. Signováno vpravo dole J.T. Blažek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

63767. Oslava narození
Dražba ukončena:26.08.2021 22:49:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč