Josef Tomáš Blažek - Portrét dámy se slunečníkem

Kresba, 51x34 cm, Signováno vpravo dole J.T. Blažek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

21238. Portrét dámy se slunečníkem
Dražba ukončena:27.06.2018 20:47:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč