Josef Treuchel - Přístaviště

Olej na sololitu. 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Treuchel. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 1990
Malíř, studoval krajinomalbu na pražské AVU u prof. Nejedlého, Pelce a Rady, v jehož ateliéru studoval i čestný rok. Specializoval se na krajinomalbu, výjimečně zachytil žánrový motiv s figurální stafáží. Vyhledával motivy v Beskydech a okolí rodné Kopřivnice. Vytvářel též art protisy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

304986. Přístaviště
Dražba ukončena:30.05.2020 20:30:58
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 200 Kč