Josef Tříška - Konvalinky ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x38 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Tříška 61. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1967
Malíř. Studoval na UMPRUM v Praze, na AVU v Praze u H. Schweigera a na FF UK v Praze. Zabýval se malbou krajiny, květinových či ovocných zátiší, portrétů (zejména dívčích a ženských) a různých figurálních obrazů. Byl členem SVU Mánes. Obdržel čestné uznání České akademie věd a umění v Praze.

67018. Konvalinky ve váze
Dražba ukončena:10.10.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč