Josef Ullmann - Kamenný přívoz

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J. Ullman. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

45505. Kamenný přívoz
Dražba ukončena:28.05.2020 22:46:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:29 000 Kč