Josef Ullmann - Motiv z Plava

Olej na kartonu, 20x25 cm. Signováno vpravo dole J. Ullamann. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

posouzeno znalcem
154013. Motiv z Plava
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč