Josef Ullmann - Podzimní nálada

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole J. Ullmann 1911, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

14909. Podzimní nálada
Dražba ukončena:30.11.2017 20:33:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:65 000 Kč