Josef Ullmann - Stromy v předjaří

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole J. Ullman. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93310. Stromy v předjaří
Dražba ukončena:27.04.2023 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč