Josef Ullmann - Zima ve vsi

Olej na kartonu, 30x35 cm, signováno vlevo dole J. Ullmann 1913, rám.

o autorovi: 1870 - 1922

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 200 000 Kč

15716. Zima ve vsi
Dražba ukončena:25.01.2018 20:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč