Josef Váchal - Bez názvu

Dřevořez, 34x27 cm, signováno vpravo dole J. Váchal 46, značeno vpravo dole v tisku JV 46, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

14113. Bez názvu
Dražba ukončena:15.11.2017 21:03:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč