Josef Váchal - Ex libris Dr. Jana Bartoše

Dřevoryt, 18x14 cm. Signováno vpravo dole Váchal. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

56957. Ex libris Dr. Jana Bartoše
Dražba ukončena:18.03.2021 19:48:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč