Josef Váchal - Peklo

Litografie na kartonu nalepené na papíře, rozměry jednotlivých částí od 45x26 do 9x23 cm. Kulisy pro loutkové divadlo z roku 1916. Signováno J. Váchal. Rám, sklo.

Pozn.: Rám je dobový, mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

46873. Peklo
Dražba ukončena:15.07.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč