Josef Váchal

46873. Peklo

popis: Litografie na kartonu nalepené na papíře, rozměry jednotlivých částí od 45x26 do 9x23 cm. Kulisy pro loutkové divadlo z roku 1916. Signováno J. Váchal. Rám, sklo.

Pozn.: Rám je dobový, mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč