Josef Váchal - Postavy

Kresba, 25x35 cm. Signováno vpravo dole J. Váchal. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

70122. Postavy
Dražba ukončena:16.12.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč