Josef Váchal - Soubor 3 dřevorytů

Rozměry od 13x10 do 17x11, 1x signováno tužkou, 2x v tisku Váchal, všechny zaskleny, 2x pasparta, 2x rámováno.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

16169. Soubor 3 dřevorytů
Dražba ukončena:15.02.2018 18:31:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč