Josef Váchal

39150. Soubor tří dřevorytů

popis: Dřevoryty, 8x7, 10x10 a 15x12 cm. Signováno vpravo dole J. Váchal a J.V. Volný list.

Pozn.: Jeden list mírně poškozen.

o autorovi: 1884 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

dražba ukončena: 15.01.2020 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč