Olej na plátně, 93x128 cm, signováno vpravo dole J. V. Barnet 1960, rám.
1907, Bludov - 1990, Praha
Student šumperského gymnázia a poté žák AVU (prof. M. Švabinský). Před válkou žil v Paříži, ale po ní se vrátil do Prahy.
Poznl.: Rám i malba mírně poškozeny.