Josef Václav Barnet - Čekání

Olej na plátně, 93x128 cm, signováno vpravo dole J. V. Barnet 1960, rám.

1907, Bludov - 1990, Praha
Student šumperského gymnázia a poté žák AVU (prof. M. Švabinský). Před válkou žil v Paříži, ale po ní se vrátil do Prahy.

Poznl.: Rám i malba mírně poškozeny.

2740. Čekání
Dražba ukončena:30.09.2015 20:38:45
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč