Josef Václav Barnet

45101. Broskve

popis: Olej na sololitu. 24x35 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990
Narodil se v Bludově. Studoval AVU v Praze u prof. Loukoty Obrovského a Švabinského. Studoval ve Francii, kde byl velmi ovlivněn tvorbou van Gogha. Významnou část jeho tvorby představují krajiny, mezi nimi řada pohledů na Bludov.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:43:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč