Josef Václav Barnet - Broskve

Olej na sololitu. 24x35 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

45101. Broskve
Dražba ukončena:27.05.2020 20:20:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč