Josef Václav Barnet - Děvče ve žlutém klobouku

Olej na plátně, 77x57 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

96541. Děvče ve žlutém klobouku
Dražba ukončena:28.06.2023 23:20:22
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč