Josef Václav Barnet - Kytice VIII.

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

36731. Kytice VIII.
Dražba ukončena:31.10.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč