Josef Václav Barnet - Léto v Bludově

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole J.V. Barnet 69. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

22844. Léto v Bludově
Dražba ukončena:27.09.2018 22:37:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč