Josef Václav Barnet - Petrklíče II.

Olej na kartonu, 26x19 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

58442. Petrklíče II.
Dražba ukončena:28.04.2021 19:51:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč