Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole J.V. Barnet Rámováno.
Pozn.: Vzadu štítek, popiska a inventární číslo
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč