Josef Václav Barnet - Předjaří v Praze

Olej na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole J.V. Barnet Rámováno.

Pozn.: Vzadu štítek, popiska a inventární číslo

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

77502. Předjaří v Praze
Dražba ukončena:26.05.2022 23:00:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč