Josef Václav Barnet - Sedící dívčí akt

Olej na plátně, 70x40 cm. Signováno vpravo dole Jos. Směšný. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba silně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

32380. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:29.05.2019 20:31:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč