Olej na plátně, 70x40 cm. Signováno vpravo dole Jos. Směšný. Rám.
Pozn.: Rám poškozen, malba silně poškozena.
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč