Olej na plátně, 46x61 cm, signováno vpravo dole J.V. Barnet 1958, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč