Josef Václav Barnet - Slunečnice

Olej na plátně, 46x61 cm, signováno vpravo dole J.V. Barnet 1958, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

17252. Slunečnice
Dražba ukončena:28.03.2018 20:39:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:29 000 Kč