Josef Václav Barnet - Slunečnice ve váze

Olej na plátně, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

46510. Slunečnice ve váze
Dražba ukončena:25.06.2020 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč