Josef Václav Barnet - Starý družstevník

Olej na překližce, 19x23 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

57340. Starý družstevník
Dražba ukončena:01.04.2021 19:09:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč