Josef Václav Barnet - Trosky

Olej na kartonu, 34x43 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

52968. Trosky
Dražba ukončena:26.11.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč