Olej na kartonu, 34x43 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč