Olej na kartonu, 45x30 cm. Signováno vlevo dole J.V. Barnet. Rám.
Pozn.: Rám poškozen, malba a papír mírně poškozeny.
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč