Josef Václav Barnet - Z Malé Skály

Olej na kartonu, 49x75 Signováno vpravo dole JV Barnet 894. Rámováno.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

96589. Z Malé Skály
Dražba ukončena:29.06.2023 20:48:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč