Olej na kartonu, 49x75 Signováno vpravo dole JV Barnet 894. Rámováno.
Nejdelší strana: 82 cm
o autorovi: 1907 - 1990
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč