Josef Václav Barnet - Zátiší s jablky

Akvarel, 27x37 cm, signováno vpravo dole J.V. Barnet, volný list.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

10856. Zátiší s jablky
Dražba ukončena:01.06.2017 21:00:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 900 Kč