Josef Václav Barnet - Zátiší se džbánem a slunečnicemi

Olej na plátně, 46x62 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet 1980. Rámováno.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

57513. Zátiší se džbánem a slunečnicemi
Dražba ukončena:01.04.2021 22:19:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč