Josef Václav Barnet - Zvonky I.

Olej na překližce, 61x38 cm. Signováno vpravo dole J. V. Barnet 1967. Rámováno.

o autorovi: 1907 - 1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

57444. Zvonky I.
Dražba ukončena:01.04.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč