Josef Václav Myslbek

53246. Hudba IV.

popis: Patinovaná sádra, celková výška 70 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější odlitek.

o autorovi: Patřil ke generaci Národního divadla, důležitý také svou pedagogickou činností. Zakladatel českého novodobého sochařství u nás. Studium u Václava Levého - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor Josef Matyáš Trenkwald) Dílo: romanticky pojaté výjevy z české historie i monumentální realismus, pomníková tvorba (jezdecká socha Sv. Václava v Praze, architektonické sochařství (Národní divadlo, Palackého most v Praze)

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč