Josef Vaic

46058. 2x Krkonoše

popis: Lepty, 30x25 a 31x25 cm. Výrovka a Kozí hřbety. Signovány vpravo dole Josef Vaic. Volné listy.

Pozn.: Papír v okrajích mírně poškozen. Autorské tisky.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 10.06.2020 22:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč