Josef Vaic

46878. 2x Tatry

popis: Lepty, 32x27 cm a 32x25 cm. Signovány vpravo dole Josef Vaic. Lomnický a Kežmarský štít, Žďárska Vidla. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny. Autorské tisky.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč