Josef Vaic - Chrám sv. Mikuláše

Olej na kartonu. 51x36 cm. Signováno vpravo dole Vaic. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

39977. Chrám sv. Mikuláše
Dražba ukončena:29.01.2020 23:01:57
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč