Josef Vaic - Konvolut 3 prací

Různé grafické techniky, od 20x14 cm do 40x30 cm. Všechny signovány vpravo dole tužkou. 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x papír mírně poškozen.

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

308950. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:12.06.2021 20:10:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč