Josef Vaic

307743. Lomnický a Kežmarský štít

popis: Litografie, 34x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Josef Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

dražba ukončena: 05.03.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč