Josef Vaic - Před Národním divadlem

Suchá jehla, 27 x 38 cm Signováno vpravo dole J. Vaic. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Autorský tisk

o autorovi: 1884 – 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

84206. Před Národním divadlem
Dražba ukončena:12.10.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč